Calendari


des.
9
Dc
SESSIÓ PROJECCIÓ PREMI PÚBLIC – DOCUMENTAL @ Online @ Online
des. 9 @ 18:00

Sessió de visualització de les 12 obres seleccionades en la categoria Documental

Los hijos de Errol Flynn Juan Vicent Castillejo Navarro
El somni europeu Alba Vivancos Folch
Sinfonía Tramuntana Javier Ortiz San Martin
I Don’t Think It Is Going To Rain Adrià Guxens
Veïns en venda Andrea Juárez Fernández
Daniel Macia  Carlos Alfayate Guiu
Veïns de la Trini  Film realitzat en el marc de Cinema en curs pels alumnes de l’Institut Escola Trinitat Nova
El capitán de Nápoles Lucas Sepiurka
Backstage Adrià Bañuelos Sánchez
Miradas Cruzadas Wesam Azahri Akhannouss
Terra Lliure; Acció Directa Joan Olaf Subirachs Garcia
Hugo Laia Roig Martínez
des.
10
Dj
SESSIÓ PROJECCIÓ PREMI PÚBLIC- FICCIÓ @ Online
des. 10 @ 18:00

Sessió de visualització de les obres seleccionades en la categoria Ficció

El día que te maté Eduardo Escudero
SOUVENIR Luis Ortí
POSTRE Roberto Alvite
SABER PERDER Sergio Milán
Adagio Yago de Torres
A QUIEN DICES AMAR Pablo Santidrián
AaMAMÁ Miguel Alcaldes de la Fuente
A Little Taste Victor Català
MINOTAURO Enrique Diego
Caligrafia Ferran Masip Valls
Amén Lucía Laguna Rodríguez
Dudillas Pedro Rudolphi
Una mujer completa Lorena Machado Torres
OUTCAST Pol Parés Sansano
Etern Retorn Xavier Mitjana Agustí
Las niñas terribles David Orellana
La epidemia Pablo Conde
MAX 20
F(R)ICTION Pol Vilaseca Bou
PROPERA PARADA Jaume Subirós Calm
des.
11
Dv
SESSIÓ PROJECCIÓ PREMI PÚBLIC- VIDEOCLIP @ Online
des. 11 @ 18:00

Sessió de visualització de les obres seleccionades en la categoria Videoclip

VLACK SALZO – Electra Carles Ledesma Pujol
song to the moon Marc Molinos
Astrolabio: A song for two “singers” Úrsula San Cristóbal
Musicking Úrsula San Cristóbal
Desastres maravillosos Úrsula San Cristóbal
La canción más bonita del mundo Alberto Méndez Pérez
El Colapso Gravitacional Daniel Cuenca Vega
Dame Sombra – Hnos. Munoz Fran Agulló
Regular Beach Ivan Maestre Cuscó
Atlantika Aina Riu
Atlantic perfumes Olalla Wallin Haro
Espejos Teresa Carril Millán
Hormigoso Noviembre Hernán Zubizarreta
“Win or go home” Jose Villalón Fernandez
DOLLAR – NO CRY (Film by PHARA33) Oscar Parreño Garcia
ATTACK YURI CARMONA BELLINI
THE WORDS Maria Padró Casas
La nit no em fallarà Edu Escudero Garrusta
La otra mitad Victoria Oliver Farner
Camaleón Pau Torrano Pujolar
Heaven Arnau Filomeno
L’endemà Lia Ibañez Moros
The Wax – El Hombre que luchaba con su ansiedad Alejandro Piquet
Places Santiago Capuz Lamboglia
Tarantula Tomás Russi
SUFFER Pol Barrós Millàs
The Way Was Not Lit Salvador Gómez Ojeda
Escupan Alejandro Barrachina Hidalgo
FESTA – Falciots Ninja Marti Colomer
RESPIRA – ElDiluvi Nil Pagès
Quebradizo Marta Sabala Jarque
While Dad was home Pau Ros Morejón
Garçon Marcel Alcantara Flores
Light and Sand (Particles) – Adrian Magritte Hector Prats i Castro
‘Clara’ per Lia Sampai amb Adrià Pagès. Les sessions Constància Milo Ramellini Llorca
MAX 20
THE DANCEFLOOR Christian Rodriguez Arjona
GlorySixVain – Summer Final Fantasy

 

Estrella Mariscal
Horizonte Laura Sánchez
des.
12
Ds
Espectacle MEDIATIÓ- Cia. Allò @ Espai Jove Boca Nord
des. 12 @ 19:30

La Cia. Allò, resident a Boca Nord, ens presenta el espectacle Mediatio, on fusiona els llenguatges de música, circ i projeccions

*Activitats amb inscripció o reserva prèvia, en el correu musica@bocanord.cat

des.
13
Dg
Projecció i votació del Premi Públic del concurs 2 minuts en 1 dia @ Online
des. 13 @ 20:00

Projecció obres seleccionades concurs 2 minuts en un dia i votació premi públic.

A càrrec de Casal de Joves Palau Alòs i Espai Jove La Fontana.